faq

Odpowiedzi na często zadawane pytania. 

To zależy jaka strona. Wycena jest przygotowywana indywidualnie do każdego projektu. Wszystko zależy od poziomu skomplikowania strony, indywidualnych "życzeń" klienta, ilości materiału do obsadzenia. Możemy założyć, że cena prostej, nieskomplikowanej strony internetowej (do kilku podstron) zaczyna się od 2500 zł. Cena prostego sklepu internetowego zaczyna się od 4500 zł. Górnej granicy dla wyceny nie ma :)

Pewnie, że się da :) To najczęściej występująca sytuacja wśród klientów. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż koszt strony będzie w takiej sytuacji nieznacznie większy, gdyż trzeba będzie się wspomóc zakupem fotografii. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Najczęściej pracuję na Wordpress (+ WooCommerce w przypadku sklepów) z powodu próśb klientów, aby właśnie takiego CMS-a użyć. Pracuję też na October CMS. 

Tak. Instaluję stronę na serwerze klienta i udzielam potrzebnego wsparcia technicznego. 

Jeżeli przed rozpoczęciem pracy będzie uzgodnione, że ma być możliwość edycji wybranych treści to jak najbardziej będzie taka możliwość.

Nie. Płaci się jednorazowo po zakończeniu pracy na projektem. Ukończona strona jest umieszczana na serwerze i nie płaci się miesięcznego abonamentu.

Tak. Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Szukasz projektanta?
Daj znać :) 

Krzysztof Wójt
Świętojańska 62/3
81-093 Gdynia
+48 501 597 010